Co Ci przeszkadza w poznaniu tego jedynego?

Już od jakiegoś czasu jesteś sama, chciałabyś kogoś poznać, ale dotychczasowe przygody raczej nie napawają cię większym optymizmem. Prawdopodobnie robisz coś źle i warto przemyśleć, co to może takiego być.

Oznaki, że związek nie ma sensu

Bardzo często na drodze do miłości stoją rożnego rodzaju drobne rzeczy, którymi jednak można sobie naprawdę skutecznie podciąć skrzydła.

Portale randkowe są zazwyczaj od nich wolne, gdyż jednym z najczęstszych problemów tego typu jest to, że za rzadko wychodzi się z domu i przez to nie ma okazji do poznania kogoś innego.

Co jest ważne w związku z drugą osobą?

Inna kwestia to fakt, że randka internetowa zorganizowana za pomocą portalu to randka w cztery oczy, nawet jeśli po drodze jest kabel internetowy.

W realu bardzo często samotna kobieta otacza się gronem dobrych koleżanek, co sprawia, że staje się ona bardzo trudno dostępna dla potencjalnie zainteresowanego mężczyzny.

Jakie są związki?

Poza Internetem poważnym kłopotem jest także nieśmiałość. Pojawia się okazja do nawiązania rozmowy i on nawet czegoś próbuje? To świetnie, ale jeśli nie spotka się z odwzajemnionym zainteresowaniem, zaraz sobie pójdzie. A tak to niestety zazwyczaj wygląda. Trzeba coś z tym zrobić, ponieważ zniechęcanie mężczyzn nie prowadzi do zbudowania związku.

Dodaj komentarz