Skorzystaj z poradnika – naucz się kochać siebie

W serwisach randkowych szukamy drugiej połówki. Poszukujemy miłości i zrozumienia drugiej osoby. Ale czy kochamy siebie? Czy potrafimy zaakceptować samych siebie takimi jakimi jesteśmy? Czy portal randkowy może nauczyć nas miłości do samego siebie?

Przede wszystkim akceptacja

Najtrudniejsza jest akceptacja i miłość do samego siebie. Z łatwością przychodzi nam krytyka, narzucanie ogromnej ilości obowiązków i celów do spełnienia. Trudniej nam wyluzować i po prostu żyć dniem dzisiejszym, ciesząc się tym co przyniesie akurat dany dzień.

Kolejną wadą człowieka jest porównywanie się do innych. Nie widzimy własnych zalet, a jedynie widzimy gorszą wersję siebie w oczach innych – według nas lepszych osób.

Doceń siebie – sięgnij po miłość

W chwili gdy wrzucimy na luz, docenimy samego siebie z wadami i zaletami, pozwolisz sobie na więcej przyjemności, sięgniesz także po miłość.

Już rejestracja w serwisie jakim jest portal randkowy i możliwość umówienia się na randki online, to krok w kierunku większego dystansu do samego siebie i możliwość znalezienia miłości.

Tylko w chwili kiedy pokochasz i zaakceptujesz siebie, uda Ci się prawdziwe pokochać drugiego człowieka i stworzyć z nim idealny związek.

Zacznij zmiany od dziś, zarejestruj się za darmo w portalu randkowym i rozpocznij wspaniałą przygodę życia.

Dodaj komentarz