Facet po rozstaniu może być nową osobą

Dlaczego się rozstajemy? Ponieważ w naszym związku było coś nie tak i nie byliśmy zadowoleni z życia. Facet po przejściach często odczuwa, że w jego życiu brakowało czegoś bardzo ważnego.

Nie do końca wie czego dokładnie, ale po rozstaniu rusza na portal randkowy i stara się to odnaleźć. Czy randki online mogą pomóc w znalezieniu czegoś takiego?  Na pewno tak, ale lepiej jest podejść do tego bardziej introspektywnie, ponieważ bardziej efektywne jest budowanie związku w oparciu o świadomość swoich potrzeb i oczekiwań, niż motanie się bez określonego celu.

Czego nie było? Co zaniknęło?

Związki to sztuka kompromisu i od czasu do czasu idziemy na różne ustępstwa. Co więcej, kobiety zwykle mają skrystalizowany ideał, do którego dążą, a panowie po prostu chcą być razem i kochać. Nie mają planu, nie mają agendy, nie „pracują” nad swoją partnerką. Efektem tego jest zmiana stylu życia.

Wiele zajęć i pasji, którym mężczyzna poświęcał czas przed stworzeniem związku, z czasem porzuca. Badania mówią, że małżeństwo to spadek liczby bliskich przyjaciół o dwie osoby, co dla wielu mężczyzn oznacza zupełną utratę bliskich więzi poza związkiem. A co z motocyklem, na który nie godziła się partnerka? Może to czas, by wreszcie go sobie sprawić?

Dodaj komentarz